II Niedziela Zwykła 2020

(19.01.2020)

1. Dziś Msza św. popołudniowa o godz. 15.45.

2. Dziś liturgiczne wspomnienie Świętego Józefa Sebastiana PELCZARA. Modlimy się
w intencji naszej archidiecezji. W sobotę Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostołą – zakonczenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego, poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego.

4. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym po każdej Mszy świętej.

5. Przypominamy, że chrzty w parafii udzielane są w 4 niedzielę miesiąca dla rodzin pełnych, dla tych zaś które mają jakieś przeszkody to w 4 soboty miesiąca.

6. Msza św. w SŁONNEM w środę o godz. 15.30.

7.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej AGNIESZKI.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
w bieżącym prosimy: Iwona BIELAŃSKA, Agnieszka ROSTKOWSKA, Marta ŻURAWSKA, Joanna SZYMAŃSKA, Beata SZABARKIEWICZ.

9. W przyszłą niedzielę 26.01 po Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się KONCERT KOLĘD
i PASTORAŁEK w wykonaniu dubieckiej orkiestry dętej. Zapraszamy.

10. Dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Dubiecko za udostepnienie w ubiegłą niedzielę autokaru podczas wyjazdu koncertowego naszego parafialnego chóru „Soli Deo” do Przemyśla.
Bóg zapłać.