XXIX Niedziela Zwykła 2019

(20.10.2019)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

2. Zachęcamy młodzież, dzieci i dorosłych do udział w nabożeństwach różańcowych.

3. Dziś słowo Boże głosi ks. dr Józef BAR, który przed laty pracował w naszej parafii. Serdecznie mu dziekujemy. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona jest
na hospicjum w Przemyślu, powołanego przez Szpitalne Bractwo Św. ŁAZARZA
z Jerozolimy.

4. Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje
i misjonarzy.

5. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby misji.

6. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00. Dalszy ciąg spotkania po nabożeństwie różańcowym na plebanii. Prosimy wszystkich członków Akcji Katolickiej w parafii, aby obowiązkowo przybyli na spotkanie.

7. Zbliża się miesiąc listopad, kiedy szczególnie myślimy i modlimy się za zmarłych. Miłosiernemu Bogu będziemy polecać zmarłych w wypominkach. Kartki wypominkowe wyłożone są na stolikach za ławkami. Wypełnione prosimy składać na tacę w niedzielę.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej SALOMEI.

9. Msza św. w SŁONNEM w czwartek o godz. 16.00.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy: Kazimiera WOREK, Karolina KARPIŃSKA, Zdzisława PINDA, Anna BARANOWSKA, Bogusława BUCHOWSKA.

11. Dziękujemy za życzliwość i pracę na rzecz naszej parafii. Słowa te kierujemy pod adresem: p. Jan KRUPA, Ryszard i Karol BINKO.

12. Dzisiaj liczenie wiernych w kościołach w Polsce.

13. UWAGA w najbliższą środę Msza św w naszym kościele WYJĄTKOWO o godz. 17.30, w pozostałe dni normalnie o godz. 17.00, a następnie nabożeństwo różańcowe.