• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

XXIX Niedziela Zwykła 2019

29 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(20.10.2019)
 
1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.
 
2. Zachęcamy młodzież, dzieci i dorosłych do udział w nabożeństwach różańcowych.
 
3. Dziś słowo Boże głosi ks. dr Józef BAR, który przed laty pracował w naszej parafii. Serdecznie mu dziekujemy. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona jest
na hospicjum w Przemyślu, powołanego przez Szpitalne Bractwo Św. ŁAZARZA
z Jerozolimy.
 
4. Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje
i misjonarzy. 
 
5. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby misji.
 
6. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00. Dalszy ciąg spotkania po nabożeństwie różańcowym na plebanii. Prosimy wszystkich członków Akcji Katolickiej w parafii, aby obowiązkowo przybyli na spotkanie.
 
7. Zbliża się miesiąc listopad, kiedy szczególnie myślimy i modlimy się za zmarłych. Miłosiernemu Bogu będziemy polecać zmarłych w wypominkach. Kartki wypominkowe wyłożone są na stolikach za ławkami. Wypełnione prosimy składać na tacę w niedzielę.
 
8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej SALOMEI. 
 
9. Msza św. w SŁONNEM w czwartek o godz. 16.00.
 
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy: Kazimiera WOREK, Karolina KARPIŃSKA, Zdzisława PINDA, Anna BARANOWSKA, Bogusława BUCHOWSKA.
 
11. Dziękujemy za życzliwość i pracę na rzecz naszej parafii. Słowa te kierujemy pod adresem: p. Jan KRUPA, Ryszard i Karol BINKO.
 
12. Dzisiaj liczenie wiernych w kościołach w Polsce.
 
13. UWAGA w najbliższą środę Msza św w naszym kościele WYJĄTKOWO o godz. 17.30, w pozostałe dni normalnie o godz. 17.00, a następnie nabożeństwo różańcowe.
 
Top