XXVIII Niedziela Zwykła 2019

(13.10.2019)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

2. Prosimy młodzież, dzieci i dorosłych o udział w nabożeństwach różańcowych.

3. Dziś Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na Dzieło Nowego Tysiąclecia im. Św. Jana Pawła II.

4. W środę rocznica święceń biskupich ks. abpa Józefa Michalika, modlić się będziemy w Jego intencji.

5. W piątek Święto Świętego Łukasza, ewangelisty. Modlimy się w intencji służby zdrowia.

6. W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry.

7. Za tydzień Niedziela Misyjna. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

8. Za tydzień składka na potrzeby misji.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BRYGIDY.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy: Małgorzata SZYMKIEWICZ, Przemysław BLECHARCZYK, Maria PILCH,
Danuta GRZEGORZAK, Agata PINDA.

11. W przyszłą niedzielę w kościołach całej Polski liczenie wiernych.

12. Dziękuję Panu Józefowi PIELECH z Winne Podbukowina za pracę przy kościele
w Słonnem.

13. W przyszłą niedzielę w naszym kościele homilię wygłosi ks. Piotr Baraniewicz.
Po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na hospicjum prowadzone przez szpitalne bractwo św. Łazarza w Przemyślu.