XXVII Niedziela Zwykła 2019

(06.10.2019)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

2. Prosimy dzieci, młodzież, parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

3. Za tydzień w niedzielę wypada Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

4. Dziś składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

5. W przyszłą sobotę 12 października pielgrzymka do Królowej Rodzin w jarosławskiej kolegiacie. Prosimy rodziny z naszej parafii, aby wzięły udział w tym wydarzeniu. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

6. 13 października w niedzielę odbędzie się pielgrzymka młodzieży do bazyliki archikatedralnej w Przemyślu inaugurująca nowy rok pracy formacyjnej w grupach apostolskich i z okazji Dnia Papieskiego. Początek uroczystości o godz. 10.00. Prosimy młodzież z naszej parafii o uczestnictwo w tych uroczystościach.

7. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej KAROLINY.

8. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Andrzej PROROK, Agnieszka UNDZIAKIEWICZ, Maria SZYMKIEWICZ, Kazimierz SERAFIN, Maria OSYPANKA.

9. Dziękuję p.: Tadeusz BUKOWIŃSKI, Andrzej CHRUŚCICKI, Bogdan IWANICKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

10. Dzieci komunijne przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej,
a także ich rodziców zapraszmy w najbliższą niedzielę 13 października na Mszę św.
o godz. 11.15, podczas której otrzymają poświęcone różańce.

11. W najbliższą sobotę 12 października podczas Mszy św. o godz. 17.00 parafialny chór „Soli Deo” będzie obchodził jubileusz 10 lecia istnienia. Eucharystia będzie celebrowana przez księży, byłych opiekunów. Zapraszamy na tą Msze św. wszystkich chórzystów obecnych, byłych chórzystów oraz wszystkich naszych dobroczyńców
i sympatyków razem ze swoimi rodzinami w ich intencji będzie odprawiana ta Msza św. Uroczystościom będzie towarzyszył oczywiscie chór „Soli Deo”.