XXVI Niedziela Zwykła 2019

(29.09.2019)

1. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcamy i prosimy, aby dzieci, młodzież i dorośli wzięli udział w tych nabożeństwach. Każdemu z nas potrzeba Bożego Błogosławieństwa, więc weźmy sobie tą prośbę do serca, zwłaszcza dzieci i młodzież.
Za odmówienie różańca możemy zyskać odpust zupełny.

2. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca.

3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00 do 17.00. Spowiedź dla dorosłych w piątek od 16.00 do 17.00.

4. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 17.15 następnie Msza św.

5. W sobotę o godz. 18.00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

6. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św.
o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

7. W sobotę 5 października pielgrzymka maturzystów, katechetów i nauczycieli
na Jasną Górę.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej KINGI.

9. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Bogusława GĄSKA, Irena SMOLIŃSKA, Izabela LIS, Anna DRZYMAŁA, Maria MOSUR.

10. Bóg zapłać za życzliwość wobec parafii p. Marii i Stanisławowi Miśniakiewiczom.

11. Obowiązkowa próba chórzystów przed uroczystościami jubileuszowymi we wtorek godz. 18.30 Szkoła Podstawowa w Dubiecku.

12. Dnia 5 października w kościele franciszkanów konwentualnych w Przemyślu pod patronatem Bpa Stansiława Jamrozka obędzie się MĘSKI RÓŻANIEC. Na początku Msza św. o godz. 6.00 następnie procesja pod figurę Matki Bożej przy kościele Trójcy Świętej oraz dla chętnych piesza pielgrzymka na Kalwarię Pacławską. Wszegóły na plakacie. Zachęcamy do udziału.