• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXIV Niedziela Zwykła 2019

24 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(15.09.2019)
 
1. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.
 
2. W środę Święto Świętego Stanisława KOSTKI, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.
 
3. W tym tygodniu wypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 
4. Dziś składka przeznaczona jest na archidiecezjalne Radio „FARA”.
 
5. 28 września odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krośnie. Prosimy członków Róż Żywego Różańca z naszej parafii o zapisywanie się na pielgrzymkę. Lista jest wyłożona w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie.
 
6. Wszystkich rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do Sakramentu Pierszej Spowiedzi i Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele we wtorek po wieczornej Mszy św.
 
Spotkanie KSMu w piątek 
 
7. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 
8. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym po każdej Mszy św.
 
9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego FRANCISZKA.
 
10. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Elżbieta BROŻYNA, Ewa SKUBISZ, Józefa BRUDZ, Halina ŻURAWSKA,
Ryszard ŻURAWSKI.
 
11. Dziękuję Ks. Krzysztofowi za odprawienie Mszy św. ku czci Matki Bożej Bolesnej i wygłoszone słowo Boże.
 
12. Msza św. w SŁONNEM w środę o godz. 16.00.
 
13. Dziękuję p. Teresie MŁYNARSKIEJ za życzliwość na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy Panu Wójtowi za udostępnienie autokaru na wyjazd chórzystów do Jarosławia.
 
14. Dziękujemy tym parafianom, którzy w dniu wczorajszym modlili się w kościele, przy krzyżach, kapliczkach odmawiając różaniec w intencji obrony chrześcijańskich wartości oraz jako zadośćuczynienie za bluźnierstwa dokonane w ostatnim czasie na Matkę Bożą oraz Eucharystię. Dziękujemy również za uczestnictwo w adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek.
 
Top