XXIII Niedziela Zwykła 2019

(08.09.2019)

1. Dziś modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwy o Boże Błog. dla pracy rolników. Na sumie obrzęd Błogosławieństwa ziarna.

2. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu gromadzimy się przy krzyżach przydrożnych i kapliczkach w parafii odmawiając różaniec w intencji Ojczyzny.
Różaniec w kościele zostanie odmówionyw sobotę po Mszy św. wieczornej natomiast parafian prosimy o zebranie się wokół krzyży przydrożnych i kapliczek w sobotę o godz. 18.00
i odmówienie różańca.

3. W piątek w parafii adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach adoracji ogólnodiecezjalnej. Początek o godz. 8.00 do 17.00. Prosimy o adorację róże różańcowe, parafian, dzieci, młodzież. Program adoracji wywieszony jest na tablicy w przedsionku koscioła.

4. W naszej parafii czczony jest obraz Matki Bożej Bolesnej. W przyszłą niedzielę o godz. 11.15 procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła i modlitwy do Matki Bożej Bolesnej.

5. Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin na Jasną Górę odbędzie się w dniach 21-22 września.

6. Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Matki Bożej Królowej Rodzin w jarosławskiej kolegiacie odbędzie się 12 października od godziny 9.45.

7. Za tydzień składka na archidiecezjalne radio „FARA”.

8.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej MONIKI.

9. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Danuta NIEDZIELSKA, Agnieszka SKURSKA, Michalina MASZCZAK, Maria ATAK,
Bożena SZYBIAK.

10. Dziękujemy p.: Andrzejowi CHRUŚCICKIEMU, Kazimierzowi BROŻYNA,
Tadeuszowi BUKOWIŃSKIEMU, Katarzynie MAKUSZAK za życzliwość i pracę na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.

11. Obowiązkowa Próba dla wszystkich chórzystów we wtorek o godz. 18.30.

12. Msza święta w SŁONNEM w środę o godz. 16.00.

13. Zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów na swoje spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

14. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii w każdy piątek. Rozpoczęcie Mszą świętą, a po eucharystii spotkanie. Zapraszamy młodzież naszej parafii począwszy od klasy szóstej Szkoły Podstawowej do współpracy z naszą wspólnotą.