• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXI Niedziela Zwykła 2019

21 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(25.08.2019)
 
1. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej. Odpust w Słonnem. Msza św. odpustowa
 o godz. 10.00
 
2. Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w Pierwszy Czwartek miesiąca tj. 5 września.
 
3. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego Józefa ROBOTNIKA.
 
4. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. 
o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
 
5. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Agnieszka TERSZCZAK, Małgorzata KURASZ, Maria DERĘGOWSKA, Zbigniew ATAK, Barbara BARDON.
 
6. W przyszłą sobotę o godz. 16.00 w Ośrodku Rekolekcyjnym KSM „Nadzieja” w Wybrzeżu „Zlot Młodzieży”. Punkt kulminacyjny to Msza św. z Ks. Arcybiskupem Adamem Szalem.
W programie także koncert, a o godz. 20.30 „Wieczór Uwielbienia”. Szczegóły dostępne na stronie internetowej  ośrodka. Prosimy, aby oddział KSM, działający przy naszej parafii wziął udział w tym wydarzeniu. Ksiądz Krzysztof dziękuje paniom, które pomagały przy remontach ośrodka na Wybrzeżu.
 
7. 31 sierpnia w najbliższą sobotę w Kalwarii Pacławskiej organizowana jest Pielgrzymka osób starszych i chorych. Punktem kulminacyjnym spotkania jest Msza św. z Ks. Arcybiskupem Adamem Szalem o godz. 11.30. Osoby chętne na wyjazd proszone są o zapisywanie się na listę wyłożoną w zakrystii. Początek spotkania godz. 10.00.
 
8. Informacja dla Chórzystów. W związku z przygotowaniem do przeglądu zespołów chóralnych organizowanego dla uczczenia roku moniuszkowskiego. Zapraszam na obowiazkową próbę wszystkich chórzystów, szczególnie tych, którzy zdeklarowali chęć udział
w tym projekcie. Próba w środę o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim.
 
9. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w pogrzebie mamy ks.Ryszarda. Dziękuję: księżom Karolowi, Janowi, Adamowi, siostrom zakonnym, panu wójtowi za udostępnienie autokaru. Dziękuję strażakom z Dubiecka, Przedmieścia Dubieckiego i Śliwnicy, pracownikom ośrodków zdrowia „DOROMED”, „RES MEDICA”, pracownikom Banku Spółdzielczego, omisariatowi policji, szkołom z terenu naszej parafii oraz parafianom za liczny udział w pogrzebie, modlitwy, za wyrazy współczucia, zamówione Msze święte. 
 
9. ZAPOWIEDZI:
Andrzej FEJKLOWICZ z Rzeszowa i Sylwia GŁOWACZ z Dubiecka   (Zapowiedz Druga)
 
Top