XX Niedziela Zwykła 2019

(18.08.2019)

1. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej KLARY.

2. W przyszłą niedzielę dożynki archidiecezjalne w Markowej. Początek uroczystości
o godz. 8.45. Prosimy, aby parafianie wzięli udział w tym wydarzeniu.

3. Dożynki ogólnopolskie w Częstochowie w dniach 31.08 i 1.09.

4. Odpust w Słonnem odbędzie się 26 sierpnia o godz. 10.00.

5. Msza św. w Słonnem w tym tygodniu w piątek o godz. 16.00 ze względu na prace przy kościele.

6. W tym tygodniu odbedzie się próba chóru. Na spotkanie zapraszam wyjątkowo do budynku Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim. Początek godz. 18.30.

7. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Beata OSIADŁO, Grażyna GRZECH, Katarzyna PYRA, Ewa BRACH,
Agnieszka ANTOSIAK.

8. Bóg zapłać za pracę na rzecz naszej parafii p.: Ryszardowi i Karolowi BINKO.

9. ZAPOWIEDZI:

a) Mateusz KURZEC ze Starej Birczy i Katarzyna KORYTKO z Przedm. Dub. (Zapowiedz Druga)

b) Kamil PUCHER ze Śliwnicy i Angelika FRONT ze Śliwnicy (Zapowiedz Druga)

c) Andrzej FEJKLOWICZ z Rzeszowa i Sylwia GŁOWACZ z Dubiecka (Zapowiedz Pierwsza)