XVII Niedziela Zwykła 2019

(28.07.2019)

1. W czwartek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.

2. W piątek w kościele możliwość zyskania odpustu zupełnego.

3. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca.

4. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek o godz. 16.00, spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 16.00. Prosimy dzieci i młodzież skorzystali z tego daru pokuty i pojednania.

5. Spowiedź w Słonnem w piątek od 17.15 i Msza św.

6. W sobotę o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.

7. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BARBARY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Janina SZRAMOWICZ, Krystyna PÓŁCHŁOPEK, Wioletta STASZCZAK, Danuta WCISŁO, Maria GĄSKA.

10. Wyjątkowo na wakacjach, ale zapraszamy chórzystów na ważne spotkanie we wtorek o godz. 19.00.

11. W sklepiku są dostępne książki księży Mariana i Zdzisława Daraży pt. „Serce bliźniaków zostało w Kamerunie” oraz "Bajki kameruńskie" siostry Tadeuszy Frąckiewicz.

12. Komitet Społeczny 105 rocznicy wymarszu Drużyny Strzeleckiej z Dubiecka do Legionów bardzo dziękuje wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe oraz każde dobre słowo. Odsłonięcie tablicy i nazwisk Legionistów odbędzie się 1 września. O szczegółach komitet będzie jeszcze informował".

13. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dubiecku informuje, że wnioski na dożywianie dzieci w szkole na rok 2019/20 należy składać w dniach od 15 do 23 sierpnia br. Dochód na osobę w rodzinie nie może przekroczyć kwoty 792 zł. Do wniosku należy dołączyć wszelkie niezbędne zaświadczenia dokumentujące dochody rodziny za miesiąc poprzedzający.
Szczegóły w gablocie.