XII Niedziela Zwykła 2019

(23.06.2019)

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W czwartek jest jej zakończenie. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie wianków i Błogosławieństwo dzieci.

2. W Słonnem Msza św. w czwartek o godz. 16.00.

3. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo i procesja wokół kościoła, następnie Msza św.

4. Jutro Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. odprawiane będą o godz. 6.30, 11.00 i 17.00. W Słonnem Msza św. o godz. 9.00.

7. W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

8. Składka z Uroczystości Św. Piotra i Pawła przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błog. JOLANTY.

10. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna CHĘĆ, Letycja SOWA, Renata GRZEGORZAK, Zofia HICKIEWCZ, Rozalia SERWIN.

11. Dziękuję p.: Tomasz LESZCZAK za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu.

12. Dziękujemy Parafianom, którzy przygotowywali ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy Policji za zabezpieczenie trasy procesji.

13. Akcja Katolicka organizuje zbiórkę makulatury na budowę kolejnej studni dla Afryki. Odbędzie się w dniu 1 lipca (poniedziałek) w godzinach od 9.00 do 14.00 w magazynie naprzeciw marketu „Piotruś Pan”. Prosimy o zaangażowanie się wszystkich Parafian w tą akcję.

14. We wtorek po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.

15. Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pięlgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 4 – 15 lipca. Zapisy w parafiach przemyskich.

16. Zapowiedzi przedślubne:

a) Szymon KULA z Brzostku i Ewa POTOCZNA z Przed. Dub. (Zapowiedź Druga)

b) Piotr SYPNIEWSKI z Tych i Beata KAMIŃSKA z Wybrzeża (Zapowiedź Pierwsza)

c) Damian SZYBIAK i Beata BEMBENEK z Ruszelczyc (Zapowiedź Pierwsza)