ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

VIII Niedziela Wielkanocna
ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
(09.06.2019)

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można zyskać odpust zupełny. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na powodzian.

2. Dziś nabożeństwo o godz. 15.30 i Msza św.

3. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.30, 11.00 oraz 17.00.

4. Msza św. w Słonnem w poniedziałek o godz. 10.00.

5. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy okres komunii św. wielkanocnej.

7. W dniu 16 czerwca w sanktuarium w Jodłówce ZJAZD RODZIN WIELODZIETNYCH.

8.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świetego FLORIANA.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Małgorzata DUDZIAK, Kazimierz NOREK, Anna, Marcin MAJDA, Agnieszka GŁOWACZ, Justyna GŁOWACZ.

10. Dziękuję p.: Tadeusz BUKOWIŃSKI, Kazimierz BROŻYNA, za pracę i życzliwość na rzecz naszej parafii.

11. Próba Chóru we wtorek o godz. 18.30.

12. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymko-wycieczkę do Warszawy proszone o zabranie ze sobą dowodu osobistego. Wyjazd z parkingu obok kościoła w piątek 14.06 o godz. 4.30.

13. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka dla chłopców klas trzecich, chcących zostać ministrantami, by służyć Panu Bogu przy ołtarzu.

14. Przypomnienie Pana Wójta: „transport dla chętnych, którzy chcą się włączyć w akcje krwiodawstwa w Piątkowej jest o godz. 11.30 z parkingu przy pomnikach. Powrot ok. 17tej"

15. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dubieckiej zaprasza do Kresowego Domu Sztuki na otwarcie wystawy Piotra Wójtowicza - dzisiaj o godz 17.00

16. ZAPOWIEDZI:

a) Mariusz PINDA z Przedmieścia Dub. i Justyna PASTERNAK z Bachowa   (Zapowiedź Druga)

b) Wojciech OPAŁKA z Bachórca i Aneta GWIZDAŁA ze Słonnego   (Zapowiedź Pierwsza)

c) Sebastian FUDALI z Dubiecka i Aleksandra JACH z Nienadowej (Zapowiedź Pierwsza)