VI Niedziela Wielkanocna 2019

VI Niedziela Wielkanocna
(26.05.2019)

1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30 i Msza św.

2. W poniedziałek, wtorek, środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).
Po Mszy św. wieczornej procesja do kapliczki i modlitwy o Błogosławieństwo Boże w pracy na roli.

3. W Słonnem Msza św. w środę o godz. 16.00 i procesja do kapliczki.

4. W piątek początek Nowenny przed Uroczystością przed Zesłaniem Ducha Świętego.

5. W piątek zakończenie nabożeństw majowych.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.

7. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, święcenia diakonatu.

8. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej KATARZYNY.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Andrzej ATAK, Jerzy CZERWENAK, Maria DUDEK, Maria JAREMA, Kazimiera IBOWICZ.

11. Krótkie spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na pielgrzymko-wycieczkę do Warszawy w dniach 14-16 czerwca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.15.

12. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 8 czerwca, proszone są o uzupełnienie danych i wpłatę do przyszłej niedzieli włącznie.

13. ZAPOWIEDZI:

a) Paweł OPAŁKA z Nienadowej Dolnej oraz Sylwia DARAŻ z Przedm. Dub. (Zapowiedź Druga)

b) Mateusz TYCZYŃSKI z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Dagmara ŻURAWSKA z Dubiecka (Zapowiedź Druga)