V Niedziela Wielkanocna 2019

V Niedziela Wielkanocna
(19.05.2019)

1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.00 i Msza św.

2. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pracę w kościele i wokół kościoła.

3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.15, dzieci klas czwartych będą obchodzić rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Próby przed tym wydarzeniem odbędą się w kościele we wtorek i czwartek o godz. 15.00.

5. Dzisiejsza składka  przeznaczona jest na potrzeby naszej archidiecezji.

6. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym.

7.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BERNADETTY.

8. W czwartek po Mszy św. wieczornej Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

9. Spowiedź dla dzieci obchodzących rocznicę Pierwszej Komunii Świętej i ich rodzin odbędzie się w piątek o godz. 16.00.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Teresa DARAŻ, Grażyna SUROWIECKA, Jerzy OPSZAŃSKI, Aneta SIEŃKO, Krzysztof ATAK.

11. Dziękuję p.: Grzegorzowi KOPACKIEMU za wykonaną pracę przy kościele w SŁONNEM.

12. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie Chóru SoliDeo.

13. We środę spotkanie Apostolatu Maryjnego.

14. ZAPOWIEDZI:

a) Mateusz WOJCIECHOWSKI z Kramarzówki oraz Marta SROKA z Dubiecka (Zapowiedź Druga)

b) Paweł OPAŁKA z Nienadowej Dolnej oraz Sylwia DARAŻ z Przedm. Dub. (Zapowiedź Pierwsza)

c) Mateusz TYCZYŃSKI z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Dagmara ŻURAWSKA z Dubiecka (Zapowiedź Pierwsza)