• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

IV Niedziela Wielkanocna 2019

IV Niedziela Wielkanocna
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(12.05.2019)
 
1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 
2. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30 i Msza św. 
 
3. W czwartek Święto Św. Andrzeja BOBOLI.
 
4. W przyszłą niedzielę 19.05 dzień Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci klas trzecich z naszej parafii. Uroczystość odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 11.00. Dzieci wraz z rodzicami gromadzą się przed kościołem o godz. 10.40.
Przypominamy, że próby przed uroczystością komunijną odbędą się w poniedziałek i w środę o godz. 15.00.
Spowiedź dla dzieci i rodziców chrzestnych odbędzie się w piątek od godz. 15.45.
 
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu do sprzątania w tym tygodniu prosimy rodziny dzieci komunijnych. Sprzątnie odbędzie się w piątek o godz. 18.00.
 
6. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 
7. Dziękuję tym parafianom, którzy wzięli udział w pielgrzymce do Strachociny w dniu wczorajszym.
 
8.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego Józefa Sebastiana PELCZARA.
 
9. Istnieje możliwość prowadzenia gospodarstwa w systemie ekologicznym, który wydatnie poprawia opłacalność produkcji i pozwala pozostać rodzinie na swoim oraz osiągać godziwe przychody za swoją pracę. Obok sanktuarium Matki Bożej w Chmielniku działa Centrum Edukacji Ekologicznej, które zaprasza uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum na dni otwarte Branżowej Szkoły I Stopnia o specjalizacji rolnictwo ekologiczne. Termin: sobota 18.05 oraz środa 22.05 godz. 11.00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 
10. We wtorek o godz. 18.30 próba chóru.
 
11. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że 15 maja mija podstawowy termin na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2019 rok.
 
12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy. W planie zwiedzanie Muzeum Miniatur Sakralnych oraz Jasnej Góry. W dniu 8 czerwca. Koszt 100 zł. Zapisy do 19 maja tj. przyszłej niedzieli u siostry w zakrystii i p. Agnieszki Binko.
 
13. Zapowiedzi:
 
Mateusz WOJCIECHOWSKI z Kramarzówki oraz Marta SROKA z Dubiecka (Zapowiedź Pierwsza)
 
Top