• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

III Niedziela Wielkanocna 2019

III Niedziela Wielkanocna
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(05.05.2019)
 
1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30 i Msza św. 
 
2. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
 
3. W środę Uroczystość Świętego Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski, jest to dzień imienin Biskupa Stanisława JAMROZKA. Osobę Solenizanta otaczamy naszą modlitwą.
 
4. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 
5. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 
6. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 
7.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej SALOMEI.
 
8. Dziękuję wszystkim za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Zofia ULANOWSKA, Czesława SACZKO, Bogusław NOWAK, Ewelina UNDZIAKIEWICZ, Wojciech GŁOWACZ.
 
9. W najbliższy poniedziałek i środę o godz. 15.00 w kościele kolejne próby przygotowujące dzieci klas trzecich do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa!
 
10. Dziękuję p.: Ryszard i Karol BINKO, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK, Mateusz BAL za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać.
 
11. W przyszłą sobotę 11.05 odbędzie się pielgrzymka Akcji Katolickiej do Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli do Strachociny. Prosimy, aby członkowie AK z parafii udali się na te uroczystości. Początek o godz. 9.30, wyjazd indywidualnie.
 
12. ZAPOWIEDZI:
 
Karol JEDYNAK z Kuńkowiec i Katarzyna TELEGA ze Śliwnicy (Zapowiedź Druga)
 
 
 
Top