III Niedziela Wielkanocna 2019

III Niedziela Wielkanocna
(05.05.2019)

1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30 i Msza św.

2. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3. W środę Uroczystość Świętego Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski, jest to dzień imienin Biskupa Stanisława JAMROZKA. Osobę Solenizanta otaczamy naszą modlitwą.

4. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

5. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

6. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

7.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej SALOMEI.

8. Dziękuję wszystkim za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Zofia ULANOWSKA, Czesława SACZKO, Bogusław NOWAK, Ewelina UNDZIAKIEWICZ, Wojciech GŁOWACZ.

9. W najbliższy poniedziałek i środę o godz. 15.00 w kościele kolejne próby przygotowujące dzieci klas trzecich do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa!

10. Dziękuję p.: Ryszard i Karol BINKO, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK, Mateusz BAL za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać.

11. W przyszłą sobotę 11.05 odbędzie się pielgrzymka Akcji Katolickiej do Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli do Strachociny. Prosimy, aby członkowie AK z parafii udali się na te uroczystości. Początek o godz. 9.30, wyjazd indywidualnie.

12. ZAPOWIEDZI:

Karol JEDYNAK z Kuńkowiec i Katarzyna TELEGA ze Śliwnicy (Zapowiedź Druga)