V Niedziela Wielkiego Postu 2019

V Niedziela Wielkiego Postu

(07.04.2019)
1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.

2. W piątek o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży.
O godz. 17.00 Msza św. Po Eucharystii Droga Krzyżowa dla dorosłych.

3. W Słonnem w piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa i Msza św.

4. W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i sobotę Msze św. tylko rano ze względu na spowiedzi w naszym dekanacie.

5. Jutro od godziny 8.00 odwiedzimy chorych po domach z posługą sakramentalną. Prosimy jeszcze dzisiaj wpisać chorych na listę w zakrystii.

6. Zgodnie z zapowiedzią dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przez wolontariuszy na utworzenie Centrum Hospicyjnego „BETANIA” w Przemyślu.

7. Najbliższa niedziela to niedziela „Męki Pańskiej”, czyli Niedziela Palmowa. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się poświecenie palm.

8. Od piątku do niedzieli w Dukli będzie miało miejsce XXVI Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, w której bierze udział ponad 30-stu naszych młodych parafian. Módlmy się w ich intencji.

9. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. JADWIGI.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Paweł KŁYSZ, Honorata STYK, Marcin BAL, Janina KOCZENASZ, Dorota KOCZENASZ.

12. 27 kwietnia w Przemyślu organizowany jest „Marsz Świętości Życia”. Szczegóły podane są na plakacie wywieszonym w przedsionku koscioła.

13. Spowiedź w naszej parafii przed Świętami Wielkanocnymi odbędzie się w poniedziałek15 kwietnia. Prosimy wszystkich Parafian, aby w tym dniu skorzystać ze spowiedzi.

14. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, przygotowujących się do sakramentów Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej odbędzie się we środę o godz. 18.00.

15. Dziękujemy Panu Witoldowi KIJOWSKIEMU za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

16. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów naszej parafii. Obecność obowiązkowa.

17. Obowiązkowe Spotkanie wszystkich Chórzystów poświęcone przygotowaniu „Pasji wg św Jana” oraz koncertu wyjazdowego podczas Sympozjum naukowego w Komańczy odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 18.00. W piątek spotkanie KSMu.

18. ZAPOWIEDZI:

a) Rafał STĘGA z Rzeszowa i Monika WROTNIAK z Winne Podbukowina (Zapowiedź Druga)

b) Krzysztof IBOWICZ z Dubiecka i Anna Wojdyło z Huciska Nienadowsk. (Zapowiedź Pierwsza)

c) Arkadiusz SZAŁYGA z Wybrzeża i Patrycja KUCIO z Rzeszowa (Zapowiedź Pierwsza)