IV Niedziela Wielkiego Postu 2019

IV Niedziela Wielkiego Postu
Rekolekcje
(31.03.2019)

1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Zakończenie rekolekcji wielkopostnych.

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela Miesiąca.

3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30, spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 15.00.

4. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 17.15. Droga Krzyżowa i Msza św.

5. W piątek o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży.
O godz. 17.00 Msza św. Po Eucharystii Droga Krzyżowa dla dorosłych.

6. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

7. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. FRANCISZKA.

8. Dziękujemy Księdzu Krzysztofowi za głoszone słowo Boże podczas rekolekcji wielkopostnych.

9. W poniedziałek 8 kwietnia odwiedzimy obłożnie chorych w parafii przed świętami
z sakramentami świętymi. Chorych prosimy wpisać na listę wyłożoną w zakrystii
do najbliższego piątku włącznie

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Roman SURA, Lucyna BROŻYNA, Adam HALIŻAK, Maria DARAŻ, Ewa URBANIAK.

11. Stowarzyszenie Katolickie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy wraz z prośbą i poparciem Księdza Arcybiskupa Adama Szala organizuje zbiórkę pieniędzy na utworzenie Centrum Hospicyjnego „Betania” przy ulicy Słowackiego w Przemyślu. Akcja będzie przeprowadzona w przyszłą niedzielę 7 kwietnia przez wolontariuszy, którzy przed i po zakończeniu każdej Mszy św. będą za ofiarowane datki wręczać żonkila, który jest międzynarodowym symbolem nadziei. W związku z tym w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ten cel.

12. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

13. Msze św. wieczorne od najbliższego poniedziałku będą odprawiane o godz. 17.00.

14. W środę po Mszy św. spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów naszej parafii. Obecność obowiązkowa.

15. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie Chóru SoliDeo, a w piątek KSM

16. Zapowiedzi:
Rafał STĘGA z Rzeszowa i Monika WROTNIAK z Winne Podbukowina (Zapowiedź Pierwsza)