• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

Zakończenie rekolekcji parafialnych

Drogi Księże Rekolekcjonisto.

Z wielkim zapałem wsłuchiwaliśmy się w to wszystko, co Pan Bóg chciał Nam powiedzieć poprzez Twoje słowa. Zachęcałeś Nas do tego, by iść drogą wskazaną przez Pana Jezusa. Dziś wdzięczni za Twoje nauki i rady pragniemy Cię zapewnić, że podejmiemy wszelkich starań, by drogi tej nie zgubić. 

Na koniec naszych wspólnych spotkań i rozważań chcemy Ci księże Krzysztofie serdecznie podziękować, życząc obfitości tych łask, które są Ci najbardziej potrzebne na kapłańskiej drodze, na dalsze lata duszpasterstwa, aby Twe ziarna padały na żyzne ziemie i wydały plo stokrotny.

                                                                                                                                                                  Dziękujemy

Top