I Niedziela Wielkiego Postu 2019

I Niedziela Wielkiego Postu
(10.03.2019)

1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.

2. W Słonnem Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

3. W piątek o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży.
O godz. 16.30 Msza św. Po Eucharystii Droga Krzyżowa dla dorosłych.

4. W Słonnem w piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa a następnie Msza św.

5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na misję święte.

6. W piątek 15 marca o godz. 9.15 Msza św z racji „Święta Patrona Szkoły” tj. Publicznej Szkoły Podstawowej w Dubiecku, na którą zaproszeni są również rodzice dzieci.

7. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Bożena GÓŁKIEWICZ, Agnieszka BUBENKO, Stanisław SOCHACKI, Kazimierz PELO, Michalina GRZEGORZAK.

8.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego Józefa ROBOTNIKA.

9. Bóg zapłać p.: Marek GÓŁKIEWICZ, Jarosław SZNILIK, Bogdan KURASZ,
Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK, Czesław GUJA, Krzysztof GRZEGORZAK, Zygmunt SZCZYGIEŁ, Zygmunt DZIACZYŃSKI, Bogdan IWANICKI, Antoni KOPACKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

10. We wtorek spotkanie Chóru o godz. 17.30, a w piątek Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

11. Trwają zapisy młodzieży naszej parafii, począwszy od klas ósmych wzwyż na wyjazdi uczestnictwo w trzydniowym Spotkaniu Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej tzw. SMAP, które odbędzie się w dniach od 12 do 14 kwietnia w DUKLI. Zapisy u prezes KSMu Anny Daraż do 12 marca wraz z pobraną i wypełnioną ze strony internetowej kartą uczestnictwa (www.mlodziez.przemyska.pl). Koszt uczestnictwa to 35 zł + 5 zł na fundusz młodzieżowy. Zapraszamy do udziału.

12. ZAPOWIEDZ:

a) Mateusz WIESŁAWSKI z Zabrza i Paulina OZGA z Przedm. Dub. (Zapowiedź Pierwsza)

b) Arkadiusz KMIOTEK z Przedm. Dub. i Adrianna HADRO z Nienadowej (Zapowiedź Pierwsza)