III Niedziela Zwykła 2019

Trzecia Niedziela Zwykła
(27.01.2019)

1. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy świętych poświęcenie gromnic. Msze św. w sobotę 2 lutego odprawiane będą o godz. 7.00, 11.00 i 16.30. Msza św w Słonnem o godz. 10.00.

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30, spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 15.30.

3. Spowiedź w Słonne w piątek od godz. 16.45 następnie Msza święta.

4. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

5. W sobotę w Święto Ofiarowania Pańskiego koncert kolęd po Mszy św. o godz. 11.00 w wykonaniu orkiestry dętej.

6. W sobotę w Święto Ofiarowania Pańskiego składka na klasztory klauzurowe,
a w niedzielę składka na potrzeby naszej archidiecezji.

7. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na przymiarkę strojów, która odbędzie się w sobotę 2 lutego o godz.9:00 w Domu Zakonnym u Sióstr.

8.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Msza św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej GENOWEFY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Edyta SERAFIN, Bogusława MOSUR, Genowefa GŁOWACZ, Danuta FRONT, Bogdan IWANICKI.

10. Dziękuję p. Krzysztof GRZEGORZAK, Zdzisław TERESZCZAK za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.