• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

Niedziela Objawienia Pańskiego

Niedziela Objawienia Pańskiego – TRZECH KRÓLI
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(06.01.2018)
 
1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
 
2. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego – Błogosławieństwo kadzidła i kredy na Mszach świętych.
 
3. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
 
4. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo eucharystyczne i Msza św. Po Mszy św. i odśpiewaniu kolęd przez chór „SoliDeo” wyruszy „Orszak Trzech Króli” na rynek w Dubiecku. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i parafian do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
 
5. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 
6. Dziś składka przeznaczona jest na misje.
 
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. 
 
8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Bł. JOLANTY. 
 
9. Dziękuję p.: Andrzej CHRUŚCICKI za posługę w pierwszy piątek miesiąca.
 
10. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:
1) Dubiecko (godz. 15.30), ul. Kościelna, ul. Krasickiego
2) Dubiecko (godz. 15.30), ul. Krasickiego od strony ul. Zamkowej, ul. Drzewnickiego, 
ul. Targowej
3) Dubiecko (godz. 13.30), ul. Zamkowa
 
11. Msze św w tym tygodniu odprawiane będą w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 6.30 rano, w czwartek, piątek i sobotę o godz. 6.30 i 16.30.
 
12. Wszystkich Parafian, Gości oraz Sympatyków naszego parafialnego chóru zapraszamy na KONCERT KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH w wykonaniu „SoliDeo” oraz Solistów w najbliższą niedzielę (13.01) o godz. 15.00 w naszym kościele. Po występie Msza św. 
 
13. Z względu na wizytę duszpasterską spotkanie chóru „SoliDeo” odbędzie się we środę o godz. 18.00. 
 
14. Spotkanie KSMu w piątek.
 
15. W przyszłą niedzielę odbędzie się Dekanalne Spotkanie Opłatkowe Akcji Katolickiej w Nienadowej Dolnej. Msza św. o godz. 14.00. Prosimy, aby członkowie POAK z naszej parafii udali się na to spotkanie. O godz. 13.30 na parkingu będą samochody, więc będzie można skorzystać.
 
16. Dzisiaj nasza młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozprowadza paczuszki z kadzidłem i kredą. Zapraszamy do nabycia za dobrowolną ofiarą. Pozyskane środki zasilą fundusz młodzieżowy naszej parafii. Bóg zapłać.
 
Top