• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXXIII Niedziela Zwykła 2018r

33 Niedziela Zwykła 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  (18.11.2018)

 

1. Dziś o godz.15.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św. 

2. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla - ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to Święto Ajkcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Prosimy osoby z tych grup duszpasterskich naszej parafii, aby udali się do Archikatedry na uroczystości związane z ich świętem patronalnym w sobotę na godzię 10.00

3. Dzisiaj składka przeznaczona jest a potrzeby archidiecezji.

4. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą iedzielę przed mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża bł.Salomei.

5. W przyszłą iedzielę składka przeznaczona jest na cele parafiale. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym po mszach św.

6. Msza św. w Słonym w środę o godz.15.30

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Edytę Skrabut, Ewę Dudek, Barbarę Telega, Marię Telega i Renatę Szybiak.

8. W parafii Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży swoje święto patronalne będzie obchodzić w najbliższą niedzielę o godz. 9.00

9. 25 listopada od godz. 10-14.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Dubiecku planowana jest rejestracja potencjalnych dawców szpiku - przedsięwzięcie realizowane będzie przy współpracy z fundacją DKMS. Rejestracja polega na rozmowie z wolontariuszem, wypełnieniu formularza i pobraniu wymazu z wewnętrzej strony policzka. Wszyscy, którzy chcą się zarejestrować powinni mieć ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL. 

10. W sobotę 24 listopada o godz.9.00 w domu zakonnym u naszych sióstr odbędzie się spotkanie w celu uszycia strojów komunijnych dla dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej w Dubiecki i Przedmieściu Dubieckim. Prosi się także rodziców o wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł.

11. Serdeczne podziękowanie dla osób, które pomogły w przygotowaniu i poprowadzeniu wieczornicy patriotycznej z okazji  100-lecia Odzyskania Niepodległości w naszym kościele w ubiegłą niedzielę: pani Joannie Kurasz za opiekę ad młodzieżą, Panom: Grzegorzowi Kwaśnickiemu, Piotrowi Jureczko, Wojciechowi Głowacz, chórowi SoliDeo, solistkom i solistom oraz młodzieży z dubieckich szkół: gimnazjum oraz szkoły podstawowej.

12. Spotkanie dla chórzystów i sympatyków SoliDeo. Próba we wtorek o godz.18.00 Zapraszamy do współpracy wszystkich uzdolnionych wokalnie parafian. Szczególnie zaproszenie to kierujemy do młodzieży. Ze względu a nowy kierunek pracy obecność wszystkich obowiązkowa.

Top