• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXVII Niedziela Zwykła 2018r

27 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(07.10.2018)
 
1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
 
2. Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe.
 
3. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do odmawiania różańca w kościele: dzieci, młodzież i dorosłych.
 
4. Za tydzień obchodzony będzie Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszekna Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 
5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 
6. W sobotę 13 października  odbędzie się pielgrzymka do Jarosławia, do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Prosimy rodziny i małżeństwa do wzięcia udziału w tych uroczystościach, zwłaszcza te, które obchodzą swoje jubileusze. Msza święta o godz. 10.00. Program wystawiony jest na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 
7. W przyszłą niedzielę 14 października pielgrzymka młodzieży do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, inaugurująca nowy rok pracy formacyjnej w grupach apostolskich i z okazji Dnia Papieskiego. Prosimy młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w tych uroczystościach.
 
8. W dniu wczorajszym młodzież maturalna z naszego dubieckiego LO uczestniczyła w swojej pielgrzymce  na Jasną Górę.
 
9. Siostry Michalitki wraz z przełożoną generalną dziękują wszystkim parafianom za złożone ofiary na misje święte w ubiegłą niedzielę. Bóg zapłać.
 
10. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w środę i sobotę. Rozpoczęcie Mszą świętą. Obecność obowiązkowa.
 
11. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 15.30.
 
12. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. MONIKI.
 
13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Genowefa SOWA, Maria SOSNOWSKA, Edyta MAJGER, Lucyna GRZEGORZAK, Zofia BURY.
 
14. Dnia 11 października w czwartek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentui adoracja do godz. 17.00.
 
15. We wtorek na godz. 18.30, zapraszamy wszystkich chórzystów próbę. Będzie ona poświęcona przygotowaniu repertuaru na liturgię bierzmowania w naszej parafii, dlatego proszę wszystkich o obecność. W piątek spotkanie KSMu.
 
16. We wtorek zbiórka wszystkich lektorów i ministrantów.
 
17. Dziękuję p. Andrzej CHRUŚCICKI, Zenon WOJDYŁO za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.
 
Top