• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXIV Niedziela Zwykła 2018

24 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(16.09.2018)
 
 
1. We wtorek Święto Św. Stanisława KOSTKI, patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży. Zachęcamy dzieci i młodzież naszej parafii do uczestnictwa we Mszy św.
 
2. Dziś niedziela Środków Społecznego Przekazu, modlimy się za pracowników mediów.
 
3. Dziś składka na diecezjalne Radio „FARA”.
 
4. W piątek Święto Św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
 
5. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 15.30.
 
6. We wtorek zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Prosimy o składanie tego sprzętu we wtorek w godzinach rannych na placu dawnego Przedszkola w Przedmieściu Dubieckim.
 
7. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym. 
 
8. 29 września – Pielgrzymka Archidiecezjalna Róż Żywego Różańca do Kalwarii Pacławskiej, jako dziękczynienie za 100-lecie odzyskania niepodległości Polski. Prosimy członków róż o wzięcie udziału w tej pielgrzymce. Zapisy do następnej niedzieli u Pani Agnieszki Binko w sklepiku i u siostry w zakrystii. Koszt wyjazdu 25 zł.
 
9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. KLARY.
 
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Julian PAKOSZ, Zofia CHROBAK, Maria CZAJKOWSKA, Zyta KURASZ, Urszula MAZUREK
 
11. ZAPOWIEDZI:
 
Paweł MAJGER ze Śliwnicy i Izabela KIJANKA z Nienadowej - (Zapowiedź Pierwsza)
 
12. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w najbliższą środę i sobotę o godz. 17.00. Obecność obowiązkowa. Informujemy również, że owa młodzież w dniach 28-30 września przeżywać będzie w Ośrodku KSM  Rekolekcyjnym na Wybrzeżu swoje rekolekcje zamknięte. Prosimy, aby rodzice, którzy jeszcze nie wpisali się na listę opieki podczas tych dni uczynili to dzisiaj po Mszy św. Lista wyłożona jest w zakrystii.
 
13. We wtorek próba Chóru „SoliDeo” o godz. 18.30, w piątek spotkanie KSMu.
 
14. Dziękuję p.: Tadeusz BUKOWIŃSKI, Czesław GUJA, Adam KOTLARCZYK za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.
 
15. Informacja dla rodziców dzieci klas trzecich Szkół Podstawowych w Dubiecku i Przedmieściu Dubieckim, otóż w najbliższy czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 w kościele odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie informacyjno - formacyjne przed przyjęciem pierwszej komunii i spowiedzi świętej.
 
Top