• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXIII Niedziela Zwykła 2018

23 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(09.09.2018)
 
1. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 
2. Msza św. w Słonnem w piątek o godz. 15.30.
 
3. W sobotę 15.09 wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Odpust w parafii. Msze św. odprawiane będą o godz. 6.30, 11.00 i 17.00.
 
4. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. JUSTYNY.
 
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Kazimiera WAWRZKO, Kazimiera SERWIN, Elżbieta SOWA, Cecylia KRÓL,Beata GERGONT, Sabina CZAJKOWSKA. Jednocześnie informujemy, że najbliższe sprzątanie kościoła odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej.
 
6. Dziękuję p.: Teresie MŁYNARSKA, Tadeuszowi BUKOWIŃSKI, Bogusław IWANICKI za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
7. 18 września (wtorek) odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem „Pomoc Kościołowi w potrzebie”. Zużyty sprzęt prosimy składać 18 września w godzinach rannych na placu dawnego przedszkola na Przedmieściu Dubieckim.
 
8. Zapraszamy na rekolekcje „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary”, które odbędą się6 października 2018 r. na PGE Narodowy w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. Bilety do nabycia przez stronę internetową ebilet.pl. Więcej informacji na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 
9. Informacja dla młodzieży naszej parafii, która 17 października przyjmie sakrament Bierzmowania tj. uczniowie pierwszych klasy ponadgimnazjalnych, trzecich gimnazjum oraz klasy ósme szkół podstawowych. Spotkanie organizacyjne dla tej grupy młodzieży odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17.00 Mszą św., a po niej będzie spotkanie informacyjno-formacyjne. !!! Przypominamy jednocześnie, że dziś po Mszy św. o godz. 11.15 będzie spotkanie dla rodziców tejże młodzieży.
 
10. Zapraszamy na próbę chórzystów z „SoliDeo” we wtorek na godz. 18.30 do budynku gimnazjum. Rozpoczynamy nabór do naszego Chóru wszystkich uzdolnionych muzycznie i wokalnie parafian oraz tych, którzy kochają śpiew, talent chcą rozwijać i w ten sposób uwielbiać Boga. 
 
11. W piątek pierwsze w tym roku spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zachęcamy młodzież naszej parafii do uczestnictwa w pracach KSMu, już od klasy szóstej szkoły podstawowej.
 
12. W środę po Mszy św. obowiązkowe spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów naszej parafii.
 
13. ZAPOWIEDZI:
 
Marcin SARNIKOWSKI z Bolestraszyc i Małgorzata TELEGA ze Śliwnicy - (Zapowiedź Druga)
 
Top