• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

40lat/40 historii=1 Papież

akcjapapiez

 
40 lat/40 historii=1 Papież
 
W związku z 40 rocznicą wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, prowadzimy akcję 40 lat/40 historii= 1 Papież. Celem akcji jest zebranie świadectw ludzi, na których życie wpływ wywarła osoba i nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału wszystkich, którzy osobiście spotkali się z Janem Pawłem II, pamiętają szczególne wydarzenia z pielgrzymek Ojca Świętego do Ojczyzny lub pod wpływem jego nauczania zmienili swoje życie. 
 
Na stronie www.dzielo.pl znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy i regulamin akcji. Osoby, które będą wysyłały świadectwo listownie proszone są o pobranie pliku „Formularz do zgłoszeń listownych”, wydrukowanie i dołączenie uzupełnionego druku do listu.
Top