• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

VII Niedziela Wielkanocna 2018r

VII Tydzień Wielkanocny
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(13.05.2018)
 
1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo majowe i Msza św.
 
2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas paschalny.
 
3. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 
4. Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu, a za tydzień w sobotę święcenia prezbiteratu. 
W dniach nowenny do Ducha Świętego modlimy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia.
 
5. W środę św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
 
6. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 
7. Dziękuję tym członkom Akcji Katolickiej z parafii, którzy wzięli udział w pielgrzymce do Strachociny w dniu wczorajszym.
 
8. W piątek spotkanie młodzieży z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 
9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. Bernadetty.
 
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym prosimy: Marta STANISZEWSKA, Zofia KASZYCKA, Małgorzata DUDZIAK, Halina KACZMAR, Beata GRAB.
 
11. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Odbywać się ona będzie w ramach ogólnodiecezjalnej adoracji. Rozpoczniemy o godz. 8.00 i potrwa do Mszy św. wieczornej. Prosimy, aby parafianie, dzieci, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, róże różańcowe, Apostolat Maryjny, Akcja Katolicka, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wzięli udział w tym czuwaniu. Program i porządek adoracji róż i innych grup wywieszony jest w przedsionku kościoła.
 
12. W przyszłą niedzielę 20 maja, dzieci z klas III przystąpią do I Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 11.00. Prosi się rodziców, dzieci oraz chrzestnych, aby zgromadziły się przed kościołem już o godz. 10.45.
 
13. Informacja dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Próby przed Pierwszą Komunią św. odbędą się w najbliższy wtorek i czwartek o godz. 15.00 w kościele. Jednocześnie przypominamy, że spotkanie jest obowiązkowe.
 
14. Spowiedź dla dzieci, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych będzie w piątek od godz. 15.00 do 17.00
 
15. Generalne sprzątanie kościoła wewnątrz i na zewnątrz odbędzie się w czwartek 
w godzinach popołudniowych.
 
16. Dziękuję p.: Karol BINKO, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.
 
17. Zbliża się termin pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcamy Parafian do wzięcia udziału. Zapisywać się można w parafii pw. Trójcy Św. w Przemyślu.
 
18. (Słonne) Trwają prace przy remoncie kościoła w Słonnem. Tym parafianom, którzy się angażują w nie składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy więc: Mieczysław KRAWIEC, Tadeusz MARTOWICZ, Piotr LEŻAŃSKI, Tadeusz PIRÓG, Jan NIEMIEC, Artur SZALACHA, Marian MAŚCIDŁO, Kamil SACHARZEC, Józef STEBNICKI, Filip KLEPACKI, Tadeusz PUDYSZ, Paweł NOWAK, Adam KARAŚ. Na wtorek prosi się do pracy przy kościele na godz. 8.00 czterech mężczyzn.  
 
19. ZAPOWIEDZI:
 
a) Adam GAJEWSKI z Ostrowa oraz Łucja KULON z Przedmieścia Dubieckiego (Zapowiedź Druga)
 
b) Paweł SURA ze Śliwnicy oraz Ewelina STALICA z Rzeszowa (Zapowiedź Pierwsza)
 
c) Krzysztof ZAJĄCZKOWSKI z Temeszowa oraz Justyna SURA ze Śliwnicy (Zapowiedź Pierwsza)
 
Top