• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

II Tydzień Zwykły 2018

 
II Tydzień Zwykły
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
 
(14.01.2018)
 
1. W czwartek 18.01 rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 
2. W piątek 19.01 wspomnienie Świętego Józefa Sebastiana Pelczara. Modlić się będziemy za naszą archidiecezję.
 
3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 
4. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. KLARY.
 
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Renata JAKUBIEC, Elżbieta BACZA, Stanisław DARAŻ, Barbara SIETNIK, Bożen KRÓL.
 
6. Zapraszamy na spotkania duszpasterskie w tygodniu: We wtorek na Mszę św. zapraszamy Lektorów i Ministrantów, w piątek również eucharystią animowaną przez młodzież rozpoczyna się spotkanie Katolickiego Stowarzyszenie Młodzieży.
 
7. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klas drugich gimnazjum oraz klas siódmych SP w Dubiecku i Przedmieściu Dubieckim. Zapraszamy więc: we wtorek oddziały A i B, w środę oddziały C i D oraz w czwartek klasy siódme. Przypominamy, że spotkania zawsze rozpoczynają się Mszą św. o godz. 16.30 a po niej spotkanie.
 
8. Wszystkich Chórzystów SoliDeo zapraszamy na próbę we wtorek na godz. 18.00 
do budynku gimnazjum. Jednocześnie informujemy naszych, że w najbliższą niedzielę w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w SIENIAWIE, nasz chór będzie animował Mszę św. o godz. 11.00, po której odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. Proszę o mobilizację i odpowiedzialne podejście do tego wydarzenia wszystkich Chórzystów, a szczególnie głosy męskie. 
 
9. W piątek po Mszy św. wieczornej Spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.
 
10. Dziękuję p.: Czesław GUJA, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Dominik i Adam KOTLARCZYK, Krzysztof i Ryszard GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 
Top