• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

Niedziela Chrztu Pańskiego 2018r.

 
Niedziela Chrztu Pańskiego
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
 
(07.01.2018)
 
1. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo eucharystyczne i Msza święta.
 
2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż i
koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej.
 
3. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 
4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Za życzliwe przyjmowanie nas w domach składamy parafianom podziękowanie. Za ławkami wyłożone są książeczki kolędowe. Prosimy Parafian z Dubiecka, Nienadowej, Wybrzeża i Winne-Podbukowina o zabranie ich do domów.
 
5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 
6. W przyszłą niedzielę w Tarnawce odbędzie się spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej z Dekanatu. Początek o godz. 15.00 w kościele w Tarnawce. Prosi się członków Akcji Katolickiej z parafii, aby udali się na to spotkanie.
 
7. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. JUSTYNY.
 
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna MIERZWA, Elżbieta MOSUR, p. PAKUŁA, Katarzyna PAPIACKA, Piotr ŻURAWSKI, Zygmunt DZIACZYŃSKI.
 
9. Dziękuję p.: Andrzej CHRUŚCICKI, Dariusz GRZEGORZAK, Ryszard GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 
10. W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży klas trzecich gimnazjum, będzie ono miało formę indywidualnego zaliczenia kolejnej partii pytań katechizmowych. Prosimy o solidne przygotowanie.
 
11. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Apostolatu Maryjnego, natomiast w piątek spotkanie młodzieży z KSMu.
 
Top