• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu, 16.03.2014r.

OGŁOSZENIA

1.Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza Święta.

2.W Słonnem Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.00

3.Dzisiejsza składka jest przeznaczona jest na fundusz remontowy.

4.Dziś po każdej Mszy zbiórka do puszek przeznaczona na misje.

5.W środę, 19.03, przypada Uroczystość św. Józefa. Jest to dzień imienin ks. Arcybiskupa Józefa Michalika oraz Papieża Benedykta. Solenizantów polecamy Bogu w modlitwach.

6.W czwartek po Mszy popołudniowej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o 15.30, o 16.00 Msza św., a po Niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. Prosimy, by dzieci po Drodze Krzyżowej pozostały na Mszy Świętej.

8.W Słonnem Droga Krzyżowa o 16.30. Po niej Msza Święta.

9.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża bł. Genowefy.

10.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na ten zapraszamy następujące osoby: Norek Kazimiera, Pinda Zdzisława, Norek Beata, Baranowski Janusz, Buchowski Janusz, Kopacka Beata.

11.Dziękuję p. Robert Mędzela, Franciszek Sowa, Paweł Sowa, Witold Karpiński, Paweł Grzegorzak, Wojciech i Paweł Grzech, Tadeusz Bukowiński i Ryszard Grzegorzak, – za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

12.Próba chóru w poniedziałek i czwartek o godz. 18.00 dla wszystkich głosów. Bardzo proszę Chórzystów o obowiązkową obecność, zwłaszcza w poniedziałek.

13.Zbiórki ministrantów we wtorek i w środę.

14.Spotkanie formacyjne KSM – u odbędzie się w piątek.

15.W przyszłą sobotę, po Mszy popołudniowej obowiązkowe spotkanie dla młodzieży, która chce wyjechać na Diecezjalne Spotkanie Młodych do Leżajska w dniach 11-13 kwietnia.

16.Dziękuję tym parafianom, którzy w dniu wczorajszym wzięli udział w Przemyślu, w Kongresie Katolików Świeckich.

17.Młodzieżowy Teatr Św. Franciszka zaprasza na spektakl pt: „Matka Słuchająca”, poświęcony Cudownemu Obrazowi Maryi z Kalwarii Pacławskiej. Przedstawienie odbędzie się dziś, o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dubiecku. Po spektaklu młodzież będzie prosić o wsparcie na wakacyjny wyjazd w celu uczestniczenia w Wakacyjnym Spotkaniu Młodych.

18.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W kwietniowym numerze „Małego Gościa Niedzielnego” jest dołączony kalendarz dla odliczania dni do kanonizacji Jana Pawła II.

19.Dziękuję p. Elżbiecie Sowa z Dubiecka za wieloletnią posługę w Dekanalnej Poradni Rodzinnej w Dubiecku. Z posługi Pani Elżbiety skorzystało setki Parafian. Dziękujemy za pełną poświęcenia pracę, za życzliwość i fachową posługę w Poradni. Jednocześnie prosimy, aby w miarę swoich możliwości, Pani Elżbieta wspierała Poradnię, gdy zajdzie taka potrzeba. Za dotychczasową posługę, w imieniu Parafii składam „Bóg zapłać”.

Obecnie, Poradnię Rodzinną prowadzi Pani Renata Żurawska, katechetka z Drohobyczki, jednocześnie religii w Przedmieściu Dubieckim. Spotkania w Poradni Rodzinnej ogólnie odbywają się w I - wsze niedziele miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00, w salce przy kościele. W tym miesiącu wyjątkowo spotkanie odbędzie się w czwartą niedzielę marca, zamiast w pierwszą niedzielę kwietnia.

Top