• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

IV NIEDZIELA ADWENTU OGŁOSZENIA, 22.12.2013

 

IV Niedziela Adwentu 22.12.2013

OGŁOSZENIA

 

1. Wtorek, 24 grudnia jest dniem oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wieczerzy wigilijnej, w czasie której czytamy Pismo Święte, śpiewamy kolędy. Z wieczerzy wykluczamy alkohol.

Msze Święte: Pasterka w Słonnem o 22.00, a w Dubiecku o 24.00.

Składka z Pasterki jest przeznaczona na fundusz Obrony Życia.

2. Po wieczerzy wigilijnej, 24.12., zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na czuwanie przed Pasterką razem z Chórem „Soli Deo”, który zaśpiewa kolędy i pastorałki. Początek w kościele parafialnym o godz. 23.00.

3. Msze Święte w dzień Bożego Narodzenia i Święto św. Szczepana jak w każdą niedzielę (7:00; 9:00; 11:15). W tych dniach nie będzie Mszy popołudniowych.

W Słonnem Msza św. 25 i 26 grudnia o godz. 10.00.

4. W Uroczystość Bożego Narodzenia można zyskać odpust zupełny za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez radio bądź telewizję błogosławieństwa papieskiego.

5. W czwartek święto św. Szczepana. Po Mszy o godz. 11.15 błogosławieństwo owsa.

6. Jutro przypada rocznica święceń biskupich ks. biskupa Adama Szala. Modlimy się w Jego intencji.

7. Zamek Dubiecko zaprasza na wieczór kolędowy prowadzony przez zespół "Twoje Niebo"; 28 grudnia tj. w sobotę o godz. 18:00. Wstęp wolny.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy następujące osoby: Kopacka Irena, Galej Agnieszka, Majda Teresa, Nowak Bronisław, Serwin Natalia, Gąska Eugenia, Urban Marta.

9.  Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża bł. Salomei.

10. Msze św. w piątek i sobotę będą odprawiane o godz. 6.30. Nie będzie Mszy popołudniowych ze względu na wizytę duszpasterską.

11. Dziękuję p.: Piotr Staszkiewicz, Janusz Daraż, Tadeusz Sura, Tadeusz Bukowiński, Ryszard Grzegorzak, Beata i Jacek Grzegorzak, Józef Kurasz, Krzysztof i Paweł Sowa, Wojciech Smoliński oraz Młodzieży KSM - za pracę i życzliwość na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

12.  Próba chóru w poniedziałek o 17.00 w kościele.

Top