• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 

 

...

 

.

III NIEDZIELA ADWENTU OGŁOSZENIA, 15.12.2013

III NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA, 15.12.2013

 1. Od 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia.
 2. Od jutra aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie Msze św. tylko o godz. 6.30. Nie będzie Mszy wieczornych ze względu na Spowiedzi Adwentowe w parafiach Dekanatu. Będą to Msze św. Roratnie, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
 3. Spowiedź Adwentowa w naszej parafii będzie w przyszłą sobotę (21.12) od godz. 9.00-12.00 i od 14.30-17.00. Jest to dzień wolny od pracy, więc prosimy Parafian o skorzystanie ze Spowiedzi w tym dniu. W poniedziałek przed świętami nie będzie już wielu możliwości do Spowiedzi, księża mają inne obowiązki duszpasterskie. Jeśli ktoś nie może wyspowiadać się w sobotę, może to uczynić od pon. do piątku rano, od godz. 6.00.
 4. Na czas Bożego Narodzenia i wizyty duszpasterskiej odwołuje się wszystkie spotkania grup modlitewnych i młodzieżowych, z wyjątkiem prób chóru parafialnego.
 5. Spowiedź w Słonnem w sobotę od 14.30 do 15.30. W Słonnem nie będzie w tym tygodniu Mszy ze względu na spowiedź w dekanacie.
 6. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Barbary.
 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy następujące osoby: Podwyszyński Andrzej, Potocka Lucyna, Tereszczak Teresa, Król Krystyna, Daraż Maria, Plecień Janina.
 8. Dziękuję p. Andrzejowi Chruścickiemu i Zdzisławowi Baran za posługędniu chorych.
 9. Dziękuję Panu Ryszardowi Grzegorzak - za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 10. Próba chóru w poniedziałek i czwartek o godz. 18.30 – wszystkie głosy
 11. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj po każdej Mszy św. wolontariusze z Caritas będą prosić Parafian o pomoc materialną dla chorej 2-letniej dziewczynki Wiktorii.
 12. Gminne Stow. Kobiet w Dubiecku zaprasza dziś na godz. 14.00 do Remizy OSP w Dubiecku na inscenizację p.t. „Tradycja łączy pokolenia”.
 13. Strażacy OSP w Przedmieściu Dubieckim dziś będą rozprowadzać kalendarze strażackie na 2014 rok. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na zakup sprzętu potrzebnego do ratowania mienia i zdrowia ludzi.
 14. Spotkanie formacyjne KSM – u odbędzie się w piątek o 18.00.
 15. Intencje mszalne.
Top