.

24.11.2013 OGŁOSZENIA

1. Na czas Bożego Narodzenia i wizyty duszpasterskiej odwołuje się wszystkie spotkania grup modlitewnych i młodzieżowych, z wyjątkiem prób chóru parafialnego.
  2. Spowiedź w Słonnem w sobotę od 14.30 do 15.30. W Słonnem nie będzie w tym tygodniu Mszy ze względu na spowiedź w dekanacie.
  3. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Barbary.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy następujące osoby: Podwyszyński Andrzej, Potocka Lucyna, Tereszczak Teresa, Król Krystyna, Daraż Maria, Plecień Janina.
  5. Dziękuję p. Andrzejowi Chruścickiemu i Zdzisławowi Baran za posługędniu chorych.
  6. Dziękuję Panu Ryszardowi Grzegorzak - za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
  7. Próba chóru w poniedziałek i czwartek o godz. 18.30 – wszystkie głosy
  8. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj po każdej Mszy św. wolontariusze z Caritas będą prosić Parafian o pomoc materialną dla chorej 2-letniej dziewczynki Wiktorii.
  9. Gminne Stow. Kobiet w Dubiecku zaprasza dziś na godz. 14.00 do Remizy OSP w Dubiecku na inscenizację p.t. „Tradycja łączy pokolenia”.
  10. Strażacy OSP w Przedmieściu Dubieckim dziś będą rozprowadzać kalendarze strażackie na 2014 rok. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na zakup sprzętu potrzebnego do ratowania mienia i zdrowia ludzi.
  11. Spotkanie formacyjne KSM – u odbędzie się w piątek o 18.00.
  12. Intencje mszalne.