• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 

 

...

 

.

XXXIII Niedziela zwykła, 17.11.2013

XXXIII Niedziela zwykła, 17.11.2013

OGŁOSZENIA

 1. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego oraz zakończenie Roku Wiary. Uroczystość w Archikatedrze o godz. 11.30. To patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM. Prosimy, aby przedstawiciele Akcji Katolickiej i KSM-u udali się na to spotkanie.
 2. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.
 3. W przyszłą niedzielę, po każdej z Mszy zbiórka do puszek na potrzeby poszkodowanych w wyniku kataklizmów na Filipinach.
 4. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 5. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Cecylii.
 6. W piątek, 22.11., wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Wyrażamy wdzięczność tym wszystkim, którzy są związani z muzyką: członkom chóru „Soli Deo”, scholi, Panu Organiście.
 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień zapraszamy następujące osoby: Adela Kurasz, Krzysztof Atak, Maria Gwizdała, Alicja Atak, Maria Dudek, Maria Jarema.
 8. Dziękuję Panom: Adam Kamiński i Zdzisław Tereszczak za udział w kongresie Rad Parafialnych w Przemyślu w dniu wczorajszym; Pani Danucie Armata - za pracę i zaangażowanie na rzecz parafii; Panom: Ryszard Grzegorzak i Tadeusz Bukowiński - za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 9. Został ukończony III etap renowacji prospektu organowego. Odnowionowyremontowano figury i elementy snycerskie na sumę ponad 80 tys. złotych. Do remontu pozostała jeszcze tzw. „gloria”. Dziękuję wojewódzkiemu konserwatorowi zabytków, Panu Wójtowi, Radzie Gminy i Parafianom, którzy złożyli ofiarę na cele remontu.

10.Próba chóru w czwartek o 19.00. Nie będzie zapowiadanej próby we wtorek.

11.We wtorek o 16.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do Bierzm. z klas III gimn.

12.Zbiórka ministrantów młodszych w środę.

13.W tym tygodniu nie będzie treningu Karate.

14.Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Można już nabyć „Małego Gościa Niedzielnego” na grudzień, w którym dzieci znajdą m.in. lampion na tegoroczne Roraty.

Top