• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 

 

...

 

.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.10.2013r. - OGŁOSZENIA

 

 1. We wszystkich kościołach w Polsce odbywa się dziś liczenie wiernych.
 2. Dziś o 14.30 kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego na plebanii.
 3. Dziś po południu o godz. 15.30 nabożeństwo Różańcowe i Msza Święta.
 4. Dziś niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Pamiętajmymodlitwie o misjonarzach. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje.
 5. We wtorek wspomnienie bł. Jana Pawła II. W związku w tym, w środę zapraszamy na wieczór papieski: o 16.30 Msza Święta, modlitwa Różańcowa i film dokumentalny odsłaniający kulisy życia błogosławionego papieża.
 6. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 7. W czwartek wspomnienie bł. Jana Balickiego.
 8. W sobotę (26.10) w Przemyślu odbędzie się pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom, któremu patronuje bł. ks. Jan Balicki. Zapraszamy wszystkich członków tego dziełanaszej Parafii, by wzięli udział w tym spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 9.30 w katedrze. Szczegóły na plakatach w przedsionku kościoła.
 9. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Magdaleny.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy następujące osoby: Koczenasz Janina, Koczenasz Dorota, Laska Beata, Sura Józefa, Michalska Anna, Grzegorzak Anna.
 11. Zbliża się miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętamymodlitwach o zmarłych, tzw. „wypominkach”. Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wypominki. Jeśli ktoś z Parafian życzy sobie modlitwy za zmarłych, to proszę zabrać kartki, czytelnie je wypełnić i podpisać, podając na nich miejscowość i wypełnione złożyć na tacę w kościele.
 12. Próby chóru w tym tygodniu: w poniedziałek o 18.00 - głosy żeńskie, w czwartek19.00 – głosy męskie.
 13. Zbiórka ministrantów w czwartek.
 14. W piątek spotkanie KSM.
 15. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do ziemi Świętej, współorganizowanej przez naszą parafię w dniach 25. 01. - 1. 02. 2014r. Więcej informacji udziela ks. Rafał. Można je znaleźć także w gablocieprzedsionku kościoła.
 16. W najbliższą sobotę 26.10 pielgrzymko-wycieczka w Bieszczady. Wyjazd z parkingu naprzeciw kościoła o godz. 8.00. Planowany powrót ok. 21.00. Ks. Rafał prosipunktualność oraz dopełnienie wpłaty 30 zł przez te osoby, które tego nie dokonały.
 17. Zapraszamy do udziału w III Podkarpackim Forum CharyzmatycznymKrośnie, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2013r. na Hali Sportowej MOSiR w Krośnie. Forum Charyzmatyczne, to rekolekcje, które umożliwiają przeżyć uczestnikom niepowtarzalną atmosferę jedności i poczucia bliskości Boga we wspólnocie. Jest również okazją do pogłębienia i odnowienia osobistej relacji z Bogiem, zastanowienia się nad własnym życiem, zerwania z grzechem.

Forum składać się będzie z konferencji, świadectw, modlitw, śpiewu, Mszy Świętych, modlitwy o uzdrowienie, uwolnienie oraz o napełnienie Duchem Świętym. Tak jak w latach ubiegłych spotkanie poprowadzi zespół ewangelizacyjny „Mocni w Duchu” z Łodzi. Tegoroczne Forum poświęcone będzie w sposób szczególny tematowi MODLITWY O UWOLNIENIE. Więcej informacji na temat Forum, świadectwa oraz możliwość zapisów na stronie www.piotrajana.pl

 1. W dniupaździernika br. w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbyło się spotkanie moderatorów stowarzyszeń, wspólnot i duszpasterstw Archidiecezji Przemyskiej. W czasie obrad uczestnicy podpisali "List wyrażający poparcie dla Księdza Arcybiskupa Józefa Michalika" w związku z atakami na osobę Przewodniczącego KEP.  List zostanie skierowany do: Metropolity Przemyskiego, Sekretariatu KEP, Księży Dziekanów, Redakcji "Niedzieli" oraz Radia "Fara". Chcemy przyłączyć się do tego głosu. Dlatego w przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć podpis na przygotowanej liście, na której trzeba będzie umieścić swój adres i numer PESEL.
 2. Wójt Gminy Dubiecko informuje, że w dniach od 21 do 24 października 2013 roku (tj. od pon. do czw.) na terenie gminy zostanie przeprowadzona zbiórka zużytych opon. Opony należy przywieźć na parkingu koło Urząd Gminy w ww. terminie. Więcej informacji można uzyskaćUrzędzie Gminy pok. nr 6. i pod numerem telefonu: 16 651 11 56. wewn. 46.
Top