• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

Zaproszenie

Zapraszamy do udziału w III Podkarpackim Forum Charyzmatycznym w Krośnie, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2013r. na Hali Sportowej MOSiR w Krośnie.

Czym jest forum charyzmatyczne?

 

Forum Charyzmatyczne, to spotkanie a zarazem rekolekcje, które umożliwiają przeżyć uczestnikom niepowtarzalną atmosferę jedności, rozmodlenia i poczucia bliskości Boga we wspólnocie. Jest również okazją do pogłębienia i odnowienia osobistej relacji z Bogiem, zastanowienia się nad własnym życiem, zerwania z grzechem.

Forum składać się będzie z szeregu powiązanych ze sobą tematycznie konferencji, świadectw, modlitw, śpiewu, Mszy Świętych, modlitwy o uzdrowienie, uwolnienie oraz o napełnienie Duchem Świętym.

Dlaczego charyzmatyczne?

Ponieważ podczas Forum będziemy prosić o Ducha Świętego i to On będzie działał w sercach nas wszystkich. Tak jak w latach ubiegłych spotkanie poprowadzi zespół ewangelizacyjny „Mocni w Duchu” z Łodzi. Tegoroczne Forum poświęcone będzie w sposób szczególny tematowi MODLITWY O UWOLNIENIE. W obecnych czasach, gdy człowiek gubi się w otaczającej go rzeczywistości, łatwo może popaść w różne formy zniewoleń. A przecież ku wolności wyswobodził nas Chrystus(Ga 5, 1).

W trosce więc o wolność człowieka, organizatorzy przygotowali konferencje tematyczne, które wygłoszą: Ks. Marek Wasąg (koordynator Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Przemyskiej), o. Remigiusz Recław SJ (opiekun zespołu „Mocni w Duchu”), Inga Pozorska (kierownik zespołu „Mocni w Duchu”).

Wielką radością będzie dla nas obecność ks. abpa Józefa Michalika, który od początku wiernie nam towarzyszy w tych rekolekcjach, oraz niedawno mianowanego ks. bpa Stanisława Jamrozka – od wielu lat związanego z Odnową w Duchu Świętym.

Mamy nadzieję, że będzie to czas łaski i miłosierdzia naszego Pana Jezusa Chrystusa dla każdego człowieka, który odpowie otwartym sercem na to zaproszenie i weźmie udział w Forum. Więcej informacji na temat Forum, świadectwa oraz możliwość zapisów na stronie www.piotrajana.pl. Zapraszamy

Organizatorzy:

Parafia św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie

Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji przemyskiej

Top