• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

XXIII Niedziela Zwykła 2022

XXIII Niedziela Zwykła
04.09.2022
Ogłoszenia Duszpasterskie
 
1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy Świętej 
o godzinie 9,00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
 
2. Dziś o 15,30 nabożeństwo i Msza Święta.
 
3. W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – modlimy się o Boże błogosławieństwo dla rolników.
 
4. Msza Święta w Słonnem w czwartek o 15,30.
 
5. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą Świętą 
o godzinie 9.00 poprowadziła Róża św. Marii Magdaleny.
 
6. Dziękujemy Panu Andrzejowi Chruścickiemu oraz Dariuszowi Grzegorzakowi 
za życzliwość i pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 
7. Dziś składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O sprzątania w tym tygodniu prosimy: Serwin Monikę, Plecień Janinę, Urban Martę, Borys Małgorzatę, Staszkiewicz Janinę. 
 
9. Tegoroczna Ogólnopolska pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę odbędzie się w dniach 24 i 25 września. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 
10. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Przysietnicy koło Krosna odbędzie się w sobotę 1 października. Prosimy członków róż różańcowych, aby od dziś do 18 września zapisywali się na wyjazd na tę pielgrzymkę, do której zachęcamy.
 
11. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii na Michalickie Spotkanie Młodych, które odbędzie się od 16 do 18 września w Miejscu Piastowym. Jest to okazja do dobrego spędzenia czasu w rówieśniczym gronie i dzielenia się swoją wiarą. Wystąpią między innymi: ,,Nie ma go tu”, ks. Jakub Bartczak, Roksana Węgiel oraz Tau. Koszt wyjazdu to 100 zł. Zgłoszenia prosimy kierować po Mszy Świętej w Zakrystii lub do księży wikariuszy do najbliższej niedzieli. Formularze zgód, jakie powinni podpisać Rodzice pozwalający dzieciom na wyjazd są do pobrania w zakrystii. Wszystkich młodych serdecznie zachęcamy.
 
12. Próba chóru w czwartek o 18,00 w salce kościoła. Każdy, kto tylko chce się modlić śpiewem, dzielić się tym z innymi, a przy tej okazji rozwijać się muzycznie jest mile widziany w chórze. Zachęcamy więc do nowych zapisów i uczęszczania na próby wszystkich, którzy należą i należeli do tejże grupy.
 
13. W tę środę po Mszy Świętej o godzinie 17,00 odbędzie się pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie ministranckie, które będzie miało miejsce w salce na plebanii. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich ministrantów. 
Top