• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

XX Niedziela Zwykła 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 14. 08. 2022 R.
 
 
1. Dziś o godzinie 1530 popołudniowa Msza święta.
 
2. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę. Podczas wszystkich Mszy świętych obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
 
3. Msza święta w Słonnem w poniedziałek (15.08) o godzinie 1000.
 
4. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godzinie 900 poprowadziła Róża św. Cecylii.
 
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy:Dariusz Kamiński, Bożena Szymaszek, Zdzisława Rozpędkowska, Renata Sznilik, Dorota Chruszcz.
 
6. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia to dzieło powołane przez Konferencję Episkopatu Polski w 2000 roku jako wyraz wdzięczności dla Jana Pawła II za posługę duchową na rzecz Kościoła i Polski. Fundacja ta od ponad 20 lat prowadzi program stypendialny wyrównujący szanse edukacyjne dla młodzieży pochodzących z małych miejscowości. Jest ich około 2000 osób z 40 diecezji Polski. Co roku odbywają się rekolekcje dla stypendystów. W tym roku uczniowie z diecezji przemyskiej i rzeszowskiej w dniach 18-21.08.2022 r. będą mieli swoje rekolekcje na terenie naszej parafii w Ośrodku „Nadzieja” w Wybrzeżu. Za tydzień w niedzielę będą uczestniczyć we Mszy świętej a 20 minut przed Mszą świętą o godz. 1115 będą dzielili się świadectwem chcąc wyrazić swoją wdzięczność za nasze modlitwy i składane ofiary na rozwój polskiej młodzieży.
 
ZAPOWIEDZI:
 
•Dariusz Grzegorz Kruć z Dubiecka i Beata Maria Piotrowska z Dębicy 
– zapowiedź I.
•Kamil Bielec z Przedmieścia Dubieckiego i Małgorzata Sztur z Nienadowej – zapowiedź II.
 
Top