• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

V Niedziela Wielkiego Postu 2022r.

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkiego Postu- 03. 04. 202

2 r.

1. Dziś o godz. 1500 Gorzkie Żalez kazaniem pasyjnym i Msza święta.

2. W piątek o godz. 1630 droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży, o 1700 Msza święta. Po Mszy świętej droga krzyżowa dla dorosłych. 

Również w piątek o godz. 18:30 odbędzie się terenowa droga krzyżowa. Spotykamy się przy kapliczce na Wybrzeżu za kładką. Prosimy o strój dostosowany do warunków atmosferycznych. Ze względu na późną porę prosimy rownież o zabranie latarek. Trasa Wybrzeże - Górna Połchowa - Wybrzeże. 

3. Droga krzyżowa w Słonnem w piątek o godz. 1500 a po niej Msza święta.

4. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach drogi krzyżowej i gorzkich żali.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne.

6. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Podczas wszystkich Mszy świętych będzie obrzęd poświęcenia palm. Na sumie uroczysta procesja.

7. Prosimy parafian, aby już teraz przystępowali do sakramentu pokuty i pojednania z racji świąt wielkanocnych, aby nie odkładać spowiedzi świętej na ostatnie dni. Spowiadać się można pół godziny przed każdą Mszą świętą. W tym tygodniu wyjątkowo tylko rano od 600 ze względu na spowiedzi trwające w parafiach dekanatu

8. W najbliższą sobotę możliwość spowiedzi świętej w naszej parafii. Kapłani będą spowiadać rano od godz. 930-1200 i po południu od 1430-1700. Obrzęd Komunii Świętej będzie się odbywał co pół godziny. Jest to wolna sobota, więc prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu, by nie odkładać jej na Wielki Tydzień.

9. Spowiedź w Słonnem w sobotę od 1500 do 1600.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 900 poprowadziła Róża św. Justyny.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna Iwanicka, Katarzyna Bukowińska, Beata Szybiak, Krystyna Matwiej, Maria Binko.

12. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 900.

13. Dziś składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

14. Dziękuję wszystkim księżom, siostrom i tym parafianom, którzy zaangażowali się w różne prace parafialne w minionym tygodniu.

15. W sobotę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego, czyli 23 kwietnia w Jarosławiu odbędzie się Archidiecezjalne Spotkanie Młodych. Prosimy młodzież z parafii, aby od dziś do przyszłej niedzieli włącznie zapisywać się w zakrystii na ten wyjazd.

Top