• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

II Niedziela Wielkiego Postu 2022r.

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu - 13. 03. 2022 r.

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy świętej o godz. 900 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. Dziś o godz. 1500 Gorzkie Żale.

3. W piątek o godz. 1600 droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży, o 1630 Msza święta. Po Mszy świętej droga krzyżowa dla dorosłych.

4. Droga krzyżowa w Słonnem w piątek o godz. 1500 a po niej Msza święta.

5. W sobotę uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Trwamy w nowennie przed uroczystością. Uroczystość św. Józefa to dzień imienin abpa Józefa Michalika a także Papieża Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecajmy w modlitwie.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godzinie 900 poprowadziła Róża św. Marii Magdaleny.

7. Dziś po każdej Mszy świętej składka do puszek przeznaczona na misje.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna Puchała, Krystyna Smuk, Elżbieta Prorok, Tadeusz Pelo, Czesław Guja.

9. W zakrystii jest możliwość zaopatrzenia się w specjalne wydanie numeru Gość Extra, poświęcone św. Ojcu Pio. Koszt to 10 zł.

10. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania duszpasterskie:

- w poniedziałek (14.03) Apostolat Maryjny,

- we wtorek (15.03) i czwartek (17.03) spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, a także próba chóru w szkole w Przedmieściu Dubieckim,

- w środę (16.03) spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci I-wszo Komunijnych w salce kościelnej i zbiórka ministrantów,

- w piątek KSM,

Wszystkie spotkania rozpoczynamy wspólną Eucharystią.

Top