• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

I Niedziela Adwentu 2021

Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Adwentu 28 XI 2021 r.

$11.    Dziś o godzinie 15:30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza Święta.

$12.    Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski przeżywany pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”.

$13.    W dni powszednie Adwentu będą sprawowane Roraty o godz. 16:30. Zachęcamy dzieci i młodzież oraz dorosłych do uczestnictwa w roratach. Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów. Po Roratach będą rozdawane pamiątkowe obrazki. Dziewczęta będą losowały figurę Matki Bożej a chłopcy świętego Józefa. Prosimy by na karteczkach pisać swoje imiona i nazwiska oraz dobry uczynek.

$14.    Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek o godzinie 15:30. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godziny 15:30.

$15.    Spowiedź w Słonnem w piątek od godziny 16:45 i Msza Święta.

$16.    W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy Świętej o godzinie 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

$17.    Za tydzień składka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołom na Wschodzie.

$18.    W przyszłą sobotę w kościele o godzinie 9:00 spotkanie grup synodalnych dekanatu Dubieckiego.

$19.    Również w sobotę 4 grudnia o godzinie 09:00 w Domu Sióstr odbędzie się spotkanie dzieci komunijnych z panią krawcową w celu uszycia strojów. Prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł.

$110.                       Prosimy parafian o korzystanie w okresie adwentu ze spowiedzi przed świętami. Nie będzie spowiedzi adwentowej w jednym dniu. Dlatego prosimy parafian, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed świętami, bo nie będzie możliwości, aby wyspowiadać wszystkich w jednym czy w dwóch dniach. Dlatego prosimy, aby spowiadać się przez cały okres adwentu rano od godziny 6:00 i po południu od godziny 16:00.

$111.                       Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą Świętą o godzinie 9:00 poprowadziła Róża świętej Jadwigi.

$112.                       W sklepiku do nabycia są świece wigilijne w cenie 7 zł i opłatki na stół wigilijny. Świece i opłatki będzie można nabyć po Mszy Świętej.

$113.                       W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 11:15 obrzęd przyjęcia kandydatów do grona ministrantów.

$114.                       Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: 5 pierwszych numerów za Sanem począwszy od Pani Podwyszyńskiej Liliany. Ze względu na spotkanie synodalne prosimy, aby sprzątanie odbyło się w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

$115.                       Klub Honorowych Dawców Krwi oraz OSP Dubiecko zapraszaja na akcję honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się 5 grudnia (tj. niedziela) w klubie seniora w Dubiecku (budynek dawnego przedszkola) – w godzinach od 9:00 do 14:00.

$116.                       Na stole przy wyjściu z kościoła znajdują się przygotowane przez młodzież z KSMu karteczki z modlitwą i Świętymi patronami. Serdecznie zachęcamy do wylosowania swojego świętego patrona na rozpoczynający się Adwent.

$117.                       Spotkania:

$1a.    Środa – zbiórka kandydatów na ministrantów o 15:30

$1b.    Czwartek – chór parafialny – o godz. 18:00

$1c.     Piątek – KSM

Top