• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

Uroczystość Chrystusa Króla 2021r.

Ogłoszenia parafialne

XXXIV Niedziela zwykła 21 XI 2021 r.

$11.     Dziś o godzinie 15:30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza Święta.

$12.     Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek przeznaczona na potrzebujących.

$13.     Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Pierwsza Msza Święta w przyszłą niedzielę o godzinie 6:00.

$14.     Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu i Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu zyskujemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

$15.     Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

$16.     Msza Święta w Słonnem środę o 15:30.

$17.     Za tydzień składka na cele parafialne. Ofiary prosimy składać po Mszy Świętej radnym parafialnym.

$18.     Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą Swiętą o godzinie 9:00 poprowadziła Róża świętego Franciszka.

$19.     Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W przyszłym tygodniu do sprzątania prosimy Urszulę Kurzeję, Halinę Jagodzińską, Sabinę Czajkowską, Kazimierza Wawrzko, Anetę Czajkowską.

$110.Dziękuję panu Pawłowi Grzech i Rafałowi Dutkowskiemu za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

$111.Zapowiedzi: Kamil Kmiotek z Przedmieścia Dubieckiego oraz Sabina Mazurek z Dębowa (zap. II).

$112.W tym roku przypada 430. rocznica urodzin św. Andrzeja Boboli. Dziś, gdy Polską targają liczne podziały wzajemne oskarżania i posądzenia potrzebna jest nam pomoc z Nieba. Dlatego podejmujemy modlitwę nowennową do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny, ufając, że patron Polski nie zawiedzie oczekiwań Polaków. Nowenna odbędzie się w Strachocinie w dniach od 22 listopada do 30 listopada w godzinach 16:30 - 17:00. Łączmy się z nią duchowo. 30 listopada zakończenie nowenny i Msza Święta w Strachocinie w intencji Ojczyzny. Treść nowenny i program uroczystości jest zamieszczony na stronie akprzemyska.pl.

$113. Spotkania:

$1a.     Wtorek po Mszy Świętej – dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami.

$1b.     Środa po Mszy Świętej – kandydaci na ministrantów

$1c.     Środa – chór parafialny w szkole w Przedmieściu Dubieckim o godz. 18:00.

$1d.     Czwartek po Mszy Świętej – kandydaci do bierzmowania.

$1e.     Piątek – KSM

Top