.

XXXIII Niedziela Zwykła 2021

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14 XI 2021 R.

1.Dziś o godzinie 15:30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza Święta.

2.Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to zarazem święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. prosimy członków Akcji Katolickiej i KSM aby zgromadzili się na Mszy Świętej w niedzielę 21 listopada o godzinie 11:15, Aby dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i prosząc o dalsze błogosławieństwo Boże.

3.W sobotę 20 listopada jest pielgrzymka Akcji Katolickiej i KSM do Archikatedry. Prosimy członków Akcji Katolickiej i KSM, aby udali się do Archikatedry indywidualnie.

4.Msza Święta w Słonnem w czwartek o 15:30.

5.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą Swiętą o godzinie 9:00 poprowadziła Róża świętej Moniki.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Kaszycką Kazimierę, Surę Katarzynę, Worek Irenę, Śliwińską Annę, Pakosz Dariusza.

7.Dziękuję panu Dariuszowi Grzegorzak, Krzysztofowi Grzegorzak, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Kazimierzowi Zioło, Adamowi Kotlarczyk, Zygmuntowi Dziaczyńskiemu za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

8.Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski zaapelował o modlitwę i ogólnopolską zbiórkę w niedzielę 21 listopada. W związku z tym w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na rzecz potrzebujących. Więcej informacji na ten temat znajduje się na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.

9.Zapowiedzi: Kamil Kmiotek z Przedmieścia Dubieckiego oraz Sabina Mazurek z Dębowa (zap. I).

10. Spotkania:

a.Środa