• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXXIII Niedziela Zwykła 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14 XI 2021 R.
 
 
1.Dziś o godzinie 15:30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza Święta.
 
2.Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to zarazem święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. prosimy członków Akcji Katolickiej i KSM aby zgromadzili się na Mszy Świętej w niedzielę 21 listopada o godzinie 11:15, Aby dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i prosząc o dalsze błogosławieństwo Boże. 
 
3.W sobotę 20 listopada jest pielgrzymka Akcji Katolickiej i KSM do Archikatedry. Prosimy członków Akcji Katolickiej i KSM, aby udali się do Archikatedry indywidualnie. 
 
4.Msza Święta w Słonnem w czwartek o 15:30.
 
5.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą Swiętą o godzinie 9:00 poprowadziła Róża świętej Moniki.
 
6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Kaszycką Kazimierę, Surę Katarzynę, Worek Irenę, Śliwińską Annę, Pakosz Dariusza.
 
7.Dziękuję panu Dariuszowi Grzegorzak, Krzysztofowi Grzegorzak, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Kazimierzowi Zioło, Adamowi Kotlarczyk, Zygmuntowi Dziaczyńskiemu za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu. 
 
8.Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski zaapelował o modlitwę i ogólnopolską zbiórkę w niedzielę 21 listopada. W związku z tym w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na rzecz potrzebujących. Więcej informacji na ten temat znajduje się na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.
 
9.Zapowiedzi: Kamil Kmiotek z Przedmieścia Dubieckiego oraz Sabina Mazurek z Dębowa (zap. I).
 
10. Spotkania:
 
a.Środa 
 
chór parafialny – o godz. 18:00
 
zbiórka ministrantów
 
b.Piątek – KSM 
 
Top