.

XXXI Niedziela Zwykła 2021r.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31 X 2021 R.

1.Dziś o godzinie 15:30 nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.

2.Jutro uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte tak jak w niedzielę do południa. Po południu Msza Święta o godzinie 14:00. Procesja na cmentarz o godzinie 15:00. Na cmentarz z kościoła udajemy się indywidualnie, nie będzie procesji z kościoła na cmentarz, tylko na cmentarzu o godzinie 15:00.

3.Msza święta w Słonnem w uroczystość Wszystkich Świętych o godzinie 10:00.

4.We wtorek Dzień Zaduszny. Msze święte odprawiane będą o godzinie 6:30, 9:00, 16:30. Procesja na cmentarzu w dzień zaduszny o 10:00. Na cmentarz udajemy się indywidualnie.

5.Msza Święta w Słonnem w Dzień Zaduszny o godzinie 15:30.

6.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

7.Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godziny 15:30, spowiedź dla dorosłych w piątek od godziny 15:30.

8.Spowiedź Słonnem w piątek od godziny 17:15 i Msza Święta.

9.W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja. Po Mszy Świętej o godzinie 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

10.W uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny wierni mogą uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych - za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencji Ojca Świętego. W listopadzie można codziennie zyskiwać odpust za zmarłych. W dniach od 1. do 8. listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust cząstkowy.
W miesiącu listopadzie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach od 2. do
8. listopada codziennie, pozostałe dni listopada w środy, piątki i niedziele.

11.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą Świętą o godzinie 9:00 poprowadziła Róża świętego Józefa Robotnika.

12.Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Lucynę Kijowską, Teresę Kamińską, Krystynę Bułdys, Wiolettę Franczak, Lucynę Fik.

13.Dziękuję panu Zygmuntowi Miśniakiewicz, Piotrowi Chęć, Krzysztofowi Grzegorzak, Zygmuntowi Dziaczyńskiemu, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Zdzisławowi Pilch, Marcinowi Grzegorzak, Andrzejowi Głowacz za pracę i życzliwość na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

14.Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed I piątkiem odbywa się w czwartek. Ze względu na to, że jest jeszcze dojazd do kościoła w Słonnem nie jesteśmy w stanie wyspowiadać wszystkich w I piątek i dlatego dzieci i młodzież proszone są przystąpić do spowiedzi w czwartek lub w inny dzień tygodnia przed I piątkiem. Zadajemy sobie pytanie czy aż wielką trudnością jest przyjść do kościoła do spowiedzi w inny dzień niż I piątek. Celem zasadniczym obchodzonych pierwszych piątków jest przyjęcie Komunii Świętej w I piątek – spowiadać się możemy w każdej inny dzień. Dlatego podpisywać indeksy będziemy w I piątek miesiąca po Mszy Świętej. Prosimy rodziców i uczących, aby przypominać dzieciom o tym porządku.

15.Zapraszamy w tym tygodniu na spotkania następujące grupy:

a.Czwartek – chór parafialny o godz. 18.00 w szkole w Przedmieściu Dubieckim

b.Piątek – KSM – po Mszy Świętej.