.

XXX Niedziela Zwykła 2021r

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
24 X 2021 R.

1.Dziś o godzinie 1530 nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.

2.W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw różańcowych.

3.Msza Święta w Słonnem w środę o 15:30.

4.W czwartek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Msze Święte w tym dniu odprawione będą o 6:30, 11:00, 16:30. Uczcijmy w tym dniu patronów parafii.

5.Prosimy parafian, aby w nadchodzącym tygodniu skorzystać ze spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadać się można codziennie od godziny 6:00 rano i po południu od godziny 16:00. Będziemy spowiadać również w sobotę od godziny 15:30. Prosimy w tych dniach się spowiadać, nie odkładać spowiedzi na niedzielę, czy Wszystkich Świętych, bo w tych dniach nie ma czasu na spowiedź.

6.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą Świętą o godzinie 9:00 poprowadziła Róża świętej Klary.

7.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Lucynę Kijowską, Teresę Kamińską, Krystynę Bułdys, Wiolettę Franczak, Lucynę Fik.

8.Spotkania w tym tygodniu:

a.Wtorek– kandydaci do bierzmowania (klasy VI, VII, VIII) – Msza Święta, a bezpośrednio po niej spotkanie. Prosimy zabrać indeksy.

b.Środa – po Mszy Świętej spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

c.Środa – chór parafialny o godzinie 18:00 głosy żeńskie, o godzinie 19:00 głosy męskie

d.Czwartek – chór parafialny wszystkie głosy od godziny 18:00.

e.Piątek – KSM po Mszy Świętej

9.Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w wieczorze „Wszystkich Świętych” w sobotę 30 października. Rozpoczęcie Mszą Świętą o 16:30, później Różaniec i pochód świętych.
Zachęcamy aby dzieci przebrały się za swojego patrona lub innych ulubionych świętych. Można przygotować również portret, czy atrybut ulubionego świętego. Do włączenia się w tę akcję zapraszamy również rodziców.