• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

XXVIII Niedziela Zwykła 2021

Ogłoszenia parafialne

XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021 r.

$11.     O godzinie 15:30 dziś nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.

$12.     Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych. Zachęcamy dzieci do zbierania naklejek związanych z nabożeństwami różańcowymi oraz do pisania karteczek z imieniem i nazwiskiem oraz intencją modlitewną. Karteczki należy umieścić w koszyku na to przeznaczonym, a pod koniec nabożeństwa będzie losowanie figury Matki Bożej, którą dziecko może zabrać do domu i modlić się przy niej wraz z rodziną.

$13.     Dziś dzień papieski. Po każdej mszy świętej składka do puszek przeznaczona na Fundację Nowego Tysiąclecia.

$14.     W sobotę rocznica święceń biskupich ks. Abpa Józefa Michalika – modlimy się w Jego intencji.

$15.     Msza Święta w Słonnem w środę o 1530.

$16.     Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny

$17.     Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 900 poprowadziła Róża św. Agnieszki.

$18.     Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy Bogusławę Zych, Zenona Makuch, Ryszarda Makuch, Małgorzatę Grobelny, Annę Szałyga.

$19.     Prosimy parafian, aby w kościele zasłaniać usta i nos maseczką. Chrońmy siebie i innych przed różnego rodzaju infekcjami.

$110.Dziękuję pani Katarzynie Matuszak oraz panu Krzysztofowi Grzegorzakowi, Ryszardowi i Karolowi Binko, Zygmuntowi Dziaczyńskiemu, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Adamowi Kotlarczykowi, Zdzisławowi Pilchowi za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

$111.Po raz kolejny policjanci z Komendy Miejskiej ostrzegają starsze osoby przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka”, „fałszywego policjanta”. Zaczyna się wszystko od rozmowy telefonicznej. Prosimy starsze osoby o wielką ostrożność w rozmowach z nieznajomymi przez telefon.

$112.Zapraszamy na następujące spotkania formacyjne:

$1·       środa: chór parafialny w Szkole w Przedmieściu Dubieckim o godz. 1800

$1·       piątek: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Top