.

XXVII Niedziela Zwykła 2021r.

XXVII Niedziela Zwykła 03 – 10.10.2021 r.

$11.     Dziś po Mszy Świętej o godzinie 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

$12.     O godzinie 15:30 dziś nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.

$13.     Od jutra Msze Święte popołudniowe odprawiane będą o godzinie 16:30 wraz z nabożeństwem różańcowym.

$14.     Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych. Zachęcamy dzieci do zbierania naklejek związanych z nabożeństwami różańcowymi oraz do pisania karteczek z imieniem i nazwiskiem oraz intencją modlitewną. Karteczki należy umieścić w koszyku na to przeznaczonym, a pod koniec nabożeństwa będzie losowanie figury Matki Bożej, którą dziecko może zabrać do domu i modlić się przy niej wraz z rodziną.

$15.     W przyszłą sobotę odbędzie się archidiecezjalna pielgrzymka małżeństw i rodzin do Matki Bożej Królowej rodzin do jarosławskiej Kolegiaty. Początek spotkania o godzinie 10:30. Prosimy, aby z naszej parafii również małżeństwa wraz z dziećmi udały się na to spotkanie.

$16.     Dziś składka przeznaczona jest na seminarium duchowne w Przemyślu.

$17.     Za tydzień w niedzielę będzie obchodzony Dzień Papieski. Z tej racji po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek przeznaczona będzie na fundację nowego tysiąclecia.

$18.     Msza święta w Słonnem w środę o godzinie 15:30.

$19.     Prosimy aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed mszą świętą o godzinie 9:00 poprowadziła Róża świętej Barbary.

$110.Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy Martę Młynarską, Wandą Żółty, Danutę Fudali, Helenę Kilon, Annę Szymańską.

$111.Dziękuję panu Andrzejowi Chruścickiemu, Wojciechowi i Pawłowi Grzech, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Rafałowi Dutkowskiemu i Mariuszowi Hadro Za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

$112.Dziękuję członkom akcji katolickiej za wykonaną dekorację w kościele.

$113.7 października (tj. w czwartek) podczas Mszy Świętej rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do przyjęcia pierwszej komunii świętej. zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

$114.Zapraszamy na następujące spotkania formacyjne:

·       środa: chór parafialny w Szkole w Przedmieściu Dubieckim o godz. 1800 głosy żeńskie, o godz.1900 głosy męskie. Zapraszamy do zapisów nowych członków chóru.

·       czwartek: Apostolat Maryjny

·       piątek: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży